• info@polytechboot.com
  • +90 236 213 12 34
Hakkımızda - PolyTech Boot

1985 yılından bu yana iş güvenliği sektöründe olan ve birçok dünya markası ürünün distribütörlüğünü yapan firmamız, tecrübesiyle üretimde de yerine almak istemiş ve Poliüretan Çizme üretimine girmiştir. Dünya standartlarında CE belgeli, POLYTECH markalı poliüretan çizmelerimizi Manisa, Türkiye’de üretmekte ve kimya, maden, gıda, avcılık, balıkçılık, petrol, ziraat vb. sektörlerin hizmetine sunmaktayız.

Vizyonumuz

PolyTech olarak bizler, çaba göstererek yapılan her işin karşımıza yeni yollar ve yeni fırsatlar çıkardığına inanıyoruz. İnsan-güvenlik-üretim üçgeninden şaşmadan hareket etmek bakış açımızın temelini oluşturmaktadır. İlkelerimizden şaşmadan hareket ettiğimiz sürece, dünyayı doğru çözümlerle değiştirebileceğimizi biliyoruz.

Misyonumuz

Uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız, hayati önem arz eden tüm sektörlerin daha güvenli ve konforlu çalışabilmeleri için gerekli tüm kriterleri gerçekleştirerek en kaliteli botları üretmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini oluşturarak beklentileri en üst seviyede karşılayabilmek birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır.